قیمت مناسب و رقابتی تمامی خدمات و قطعات ارائه شده توسط کارشناسان آریا گارانتی

تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر و نصب محصولات با کیفیت و وارداتی میباشند

خدمات رسانی پس از ثبت در خواست در کمتر از 24 ساعت و حداکثر 48ساعت کاری انجام میشود.

تمامی خدمات و محصولاتی که تعویض و یا تعمیر شده اند شامل گارانتی شرکت آریا گارانتی می باشند.

تمامی کارشناسان هر روز هفته آماده ارائه انواع مشاوره به شما عزیزان میباشند.

تعمیرات فر

در حال حاضر، فر، کاربرد فراوانی در منازل دارد و مهم ترین کاربرد آن برای آشپزی می باشد. اگر فر درست کار نکند، برای تعمیر فر حتما باید از نیروی تعمیرکار ماهر کمک بگیریم. متخصصان مجموعه آریا گارانتی، مهارت لازم برای تعمیر انواع لوازم الکتریکی را دارند.

ایرادات رایج در فرها

  • روشن نشدن فر و خاموش نشدن فر

برای تعمیرات فر باید به گازی بودن یا برقی بودن فر توجه کنیم. در صورت گازی بودن فر، ممکن است مشکل از جرقه زن باشد و یا مشعل کثیف و مسدود شده باشد  و فر روشن نشود. اما در صورتی که فر، برقی باشد، ممکن است، ایراد از المنت حرارتی باشد. در مورد خاموش نشدن فر می‌توان گفت، در صورت خراب شدن المنت حرارتی یا برد الکترونیکی فر خاموش نمی شود. همچنین ممکن است، ترموستات از کار افتاده باشد و فر خاموش نشود.

  • فر گرم نمی شود

برای تعمیر فر، در صورتی که فر گازی باشد باید ترموستات بررسی شود. اما اگر فر برقی است باید سنسور دما و المنت حرارتی بررسی شود.

  • خاموش شدن فر در حال کار

وقتی فر بعد از چند دقیقه پس از روشن کردن خاموش می شود، ممکن است، به این دلایل باشد: مسدود شدن پیلوت، مسدود شدن مشعل های فر، خراب شدن ترموستات و ترموکوپل، تنظیم نبودن تایمر فر، نبودن تهویه مناسب در فر، داغ کردن فر

  • کار نکردن فر

به دلایل مختلفی ممکن است فر کار نکند. از جمله خراب بودن ترموستات فر، فن فرو یا المنت فر درست کار نکند. همچنین ممکن است ساعت فر تنظیم نباشد یا تنظیمات فر اشتباه باشد.

0
تعمیر موفق
0
کارشناسان مجموعه
0
نصب موفق

آریا گارانتی در سال 1393 با هدف برآورده سازی نیاز مشتریان خود قدم در این راه گذاشته است. وب سایت آریا گارانتی اولین برند خدمات پس از فروش هود، گاز و فر در شرق کشور می باشد که با هدف ارتباط مستقیم با مصرف کننده تاسیس شده تا پاسخگوی نیازهای تمامی مشتریان خود در سراسر شرق کشور باشد.