قیمت مناسب و رقابتی تمامی خدمات و قطعات ارائه شده توسط کارشناسان آریا گارانتی

تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر و نصب محصولات با کیفیت و وارداتی میباشند

خدمات رسانی پس از ثبت در خواست در کمتر از 24 ساعت و حداکثر 48ساعت کاری انجام میشود.

تمامی خدمات و محصولاتی که تعویض و یا تعمیر شده اند شامل گارانتی شرکت آریا گارانتی می باشند.

تمامی کارشناسان هر روز هفته آماده ارائه انواع مشاوره به شما عزیزان میباشند.

تعمیر هود چیست؟

در تعمیر هود هم، مانند دیگر وسایل الکتریکی، مرحله اول عیب یابی است. هود یکی از لوازم ضروری در آشپزخانه محسوب می شود که وظیفه آن، خروج دود، رطوبت و بوی غذا است. اگر مشکلی برای هود ایجاد شود، حتما باید از یک متخصص تعمیر هود در مشهد کمک بگیریم. متخصصان در مجموعه آریا گارانتی، با تجربه بالا در زمینه تعمیر هود،  در خدمت شما عزیزان هستند.

مشکلات رایج در تعمیر هود

زمانی که هود درست کار نمی کند و دچار مشکل شده است، بعد از عیب یابی، باید برای رفع مشکل و تعمیر هود در مشهد اقدام نماییم. در زیر به تعدادی از رایج ترین مشکلات هود، اشاره می کنیم.

● روشن نشدن چراغ هود

در تعمیر هود، از دلایل روشن نشدن چراغ هود می‌توان به سوختن LED دستگاه، خرابی سرپیچ، اتصال نادرست لامپ به سرپیچ و خرابی ترانسفورماتور اشاره کرد.

● شنیده شدن صدای ناهنجار از داخل هود کاهش قدرت مکش هود

در تعمیر هود، ممکن است پروانه یا فن دستگاه دچار ایراد شده باشد یا فیلتر هود کثیف باشد. همچنین خرابی گیریپاز موتور و یا شل بودن قطعات داخلی می تواند دلیل صدای ناهنجار آن باشد.

اصلی ترین دلیل کاهش قدرت مکش هود، کثیف شدن فیلتر است. خرابی پروانه و دور موتور نیز باید چک شود. همچنین ممکن است خروجی هوا مسدود شده باشد.

● روشن نشدن هود

برای شروع ، ابتدا برق منزل را تست کنید.

ممکن است ایراد از پریز برق باشد.

 فیوز هود را چک کنید ممکن است سوخته باشد.

 مدار و برد دستگاه باید بررسی و در صورت لزوم تعویض شود.

دکمه خاموش روشن هود را بررسی کنید و در نهایت باید موتور چک شود.

● ایراد در سیم کشی و ایراد در دکمه های صفحه نمایش هود

کارکردن زیاد هود ممکن است باعث آسیب به سیم کشی آن شود. همچنین ممکن است در تعمیرات قبلی دستگاه، سیم ها درست بسته نشده و شل شده باشند.

از مواردی که باعث ایراد در دکمه های صفحه نمایش می شود می توان به خراب شدن سیم ها و اتصال نداشتن دو برد دستگاه،خراب شدن تاچ پد هود لمسی،خراب شدن برد الکترونیکی اصلی دستگاه و ایراد در برد کنترلی دستگاه اشاره کرد.

تعمیر موفق
0
کارشناسان مجموعه
0
نصب موفق
0

آریا گارانتی در سال 1393 با هدف برآورده سازی نیاز مشتریان خود قدم در این راه گذاشته است. وب سایت آریا گارانتی اولین برند خدمات پس از فروش هود، گاز و فر در شرق کشور می باشد که با هدف ارتباط مستقیم با مصرف کننده تاسیس شده تا پاسخگوی نیازهای تمامی مشتریان خود در سراسر شرق کشور باشد.