قیمت مناسب و رقابتی تمامی خدمات و قطعات ارائه شده توسط کارشناسان آریا گارانتی

تمامی قطعات استفاده شده در تعمیر و نصب محصولات با کیفیت و وارداتی میباشند

خدمات رسانی پس از ثبت در خواست در کمتر از 24 ساعت و حداکثر 48ساعت کاری انجام میشود.

تمامی خدمات و محصولاتی که تعویض و یا تعمیر شده اند شامل گارانتی شرکت آریا گارانتی می باشند.

تمامی کارشناسان هر روز هفته آماده ارائه انواع مشاوره به شما عزیزان میباشند.

نحوه تعمیر گاز

امروزه انواع مختلف اجاق گاز در بازار وجود دارد، از جمله اجاق  گاز رومیزی و توکار. بنابراین دانش لازم برای تعمیر گاز در مشهد، نسبت به گذشته بیشتر شده است. تعمیرکاران در مجموعه آریا گارانتی، با تجربه بالا، برای تعمیر انواع اجاق گاز، آماده خدمت رسانی هستند.

رفع عیب و تعمیر اجاق گاز

برای تعمیر گاز در مشهد، عیب یابی از مهم ترین موارد می باشد. پس از آن متخصص مربوطه برای رفع مشکل اقدام می کند. متخصصان مجموعه هوم پلاس در زمینه تعمیر انواع گاز بسیار حرفه ای هستند و برای تعمیر انواع اجاق گاز آمادگی کامل دارند. در ادامه عیب های متداول و رفع آنها ذکر شده است.

مشعل های اجاق گاز روشن نمی شوند

ممکن است پیلوت خاموش باشد که برای رفع این عیب پیلوت را روشن می کنیم. همچنین ممکن است، سوراخ های مشعل مسدود شده باشد که می توان برای تمیز کردن آن از یک میله باریک یا برس استفاده کرد.

نوک مشعل ها به رنگ زرد می سوزد

این اتفاق به دلیل کم بودن نسبت هوا در مخلوط کن می افتد‌.  برای تعمیر گاز در مشهد باید صفحه مخلوط کن باز شود و فاصله بین نازل و لوله رابط تنظیم شود.

شعله صدا می کند و دود دارد

نسبت هوا به گاز در مخلوط کن زیاد است،. برای تعمیر گاز باید صفحه مخلوط کن را کمی ببندید. هنگامی که شعله دود می کند، نسبت گاز به هوا زیاد است. برای رفع این مشکل باید گاز را کم کرد و در صورت گشاد شدن نازل، آن را تعویض نمود. همچنین اگر شعله مشعل بلند باشد، گاز و هوا هر دو زیاد است که باید کم شوند.

تعمیر موفق
0
کارشناسان مجموعه
0
نصب موفق
0

آریا گارانتی در سال 1393 با هدف برآورده سازی نیاز مشتریان خود قدم در این راه گذاشته است. وب سایت آریا گارانتی اولین برند خدمات پس از فروش هود، گاز و فر در شرق کشور می باشد که با هدف ارتباط مستقیم با مصرف کننده تاسیس شده تا پاسخگوی نیازهای تمامی مشتریان خود در سراسر شرق کشور باشد.