هود

هود وسیله ای است که برای خروج دود، رطوبت و بوی غذا در آشپزخانه از اهمیت بالایی برخوردار است. به دلیل کارکرد زیاد، این دستگاه ممکن است دچار اشکال شود و درست کار نکند. در مواقعی که هود درست کار نمی کند ممکن است قطعاتی از آن خراب یا مستهلک شده باشند. به همین خاطر باید به دنبال تعویض قطعات هود باشیم.

معرفی قطعات هود

همه اجزاء کوچک و بزرگی که ساختار هود را تشکیل می دهند، از قطعات هود محسوب می شوند. در صورت نقص در هر یک از قطعات، عملکرد کلی هود مختل خواهد شد.

انواع قطعات هود

خرید هر یک از قطعات هود باید تحت نظر متخصصین تعمیرکار هود صورت پذیرد. قطعات تشکیل دهنده هود، شامل: فیلتر هود، موتور هود، پروانه هود، چراغ LED، کلید کامل هود، قفل چفت بغل هود، کلید کانکتوری کامل هود، طلق چراغ هود، انواع قاب روی فیلتر هود، خرطومی خروجی هود، فیلتر نمدی هود است.

نکاتی در زمینه خرید قطعات هود

برای خرید قطعات هود، حتما باید مدل دستگاه و برند شرکت تولیدکننده هود را بررسی کنید. همچنین، عیب یابی باید کاملا تخصصی و توسط افراد متخصص انجام شده باشد. نکته آخر اینکه از خرید محصولات دست دوم و بدون جعبه خودداری کنید و سعی کنید قطعات اورجینال را فراهم کنید. شرکت تجاری آریا گارانتی، در زمینه فروش قطعات هود، ماکروویو، گاز و فر در خدمت شما می باشد.