نصب انواع فر

نصب کردن فرهای معمولی، مانند نصب اجاق گازهای ایستاده است. تنظیم فاصله اجاق گاز فردار  و کابینت و همچنین اتصال صحیح شیلنگ گاز به فر، از نکات اساسی نصب فر ایستاده است. اما نصب کردن فرهای تو کار کمی پیچیده تر است و نیاز به مهارت های خاصی دارد. مجموعه هوم پلاس با کادری حرفه ای، در زمینه نصب و تعمیر انواع فر، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

نکاتی در مورد نصب فر

در مرحله اول، باید یک فر باکیفیت، از برند مناسب انتخاب کنیم. انتخاب فر از اهمیت بالایی برخوردار است، زیرا، تعمیر فر تو کار، به راحتی فرهای معمولی نیست و نمی توان آن را جا به جا کرد. پس باید فری انتخاب کنید که باکیفیت باشد و امکان خراب شدن آن کم باشد.

انتخاب محل مناسب برای نصب فر

مکانی که برای نصب فر انتخاب می کنید باید به دور از پنجره و پرده ها باشد. همچنین طبق اصول معماری، برای راحتی شخص در آشپزخانه، یخچال، سینک و گاز،  باید یک مثلث تشکیل بدهند و در یک خط نباشند. با توجه به برقی بودن یا گازی بودن فر، محلی که برای فر در نظر گرفته می شود، باید نزدیک به شیر گاز و یا پریز برق باشد. همچنین برای نصب، باید حتما دفترچه راهنمای محصول را مطالعه کنید. بهتر است که نصب کردن فر را به نصاب متخصص بسپارید.