نکات نصب ماکروویو

امروزه به علت کارایی راحت تر ماکروویو ها، در پخت و گرم کردن غذا استفاده زیادی از آن ها می شود. نکته مهمی که باید به آن توجه کرد، نصب ماکروویو به صورت صحیح است. هوم پلاس با کادر حرفه ای کلیه خدمات نصب و تعمیر ماکروویو را با تضمین کیفیت ارائه می کند.

بهترین مکان نصب ماکروویو

در مرحله اول نصب انواع ماکروویو، باید ماکروویو را بر روی میز ثابت و محکم نمایید تا از لرزش آن در حین کار کردن جلوگیری شود. میزی که ماکروویو بر روی آن نصب می شود، باید از هر دو طرف ۵ تا ۱۰ سانتی متر فاصله داشته باشد. همچنین ماکروویو نباید نزدیک منابع حرارتی نصب شود. جایی که ماکروویو نصب می شود، باید دور از رادیو و تلویزیون باشد. برای اتصال ماکروویو یک خروجی جداگانه در نظر بگیرید و دقت کنید که سیم ها به درستی وصل شده اند. همچنین برای سلامتی مصرف کننده ها همه ماکروویوها باید اتصال زمینی داشته باشند.

شرایط استفاده از ماکروویو

بعد از نصب ماکروویو، شرایط استفاده از ماکروویو، باید در نظر گرفته شود. ماکروویو و اجاق گاز باید دور از نور خورشید نگهداری شوند. همچنین هنگامی که میزان رطوبت در محیط زیاد است، بهتر است که از ماکروویو استفاده نشود. توجه داشته باشید ، به مداری که ماکروویو وصل است، سایر لوازم خانگی را وصل نکنید، زیرا ممکن است فیوز بپرد.